Двери автоматические G-U

Автоматические двери Gretsch-Unitas обеспечивают высокий комфорт и надежность для удобства входа без какого-либо контакта с дверью. Среди нашего обширного ассортимента продукции Вы сможете найти подходящее решение для любого здания, будь то новое строительство или модернизация существующего объекта.
Автоматичні двері виробництва G-U (Німеччина) зі складу в Києві. Комплектація під різну ширину та висоту створу, та маси рухомих полотен, доставка по території України, виїзд на шефмонтаж. Нескладна конструкція приводу для розсувних автоматичних дверей EM-2, доповнена простотою в монтажі і експлуатації, зацікавить як компанії, що монтують фасади, так і кінцевого споживача.
Самотестуючий процесор полегшить перший запуск автоматичних дверей, під час якого запам'ятовується маса рухомих полотен, та траєкторія руху автоматичних дверей Автоматичні двері на базі приводу EM-2 мають 5 режимів роботи (відкрито, закрито, автоматичний, односторонній прохід, часткове відкривання)
При побажанні замовника, автоматичні двері можна укомплектувати як профілем G-30 від G-U для виготовлення дверного полотна, так і перехідним профілем, для адаптації дверних полотен від іншого постачальника. Максимально допустиме навантаження на 1 стулку сягає 130кг при висоті приводу 130мм

Характеристики
Сервис/ремонт

Регулярные инспекции оборудования, в соответствии с действующими нормами и документацией на продукцию, должны проводиться сертифицированными специалистами компании GU. Количество сервисных визитов также должно соответствовать действующим нормам и рекомендациями производителя. Это особенно важно для противопожарных дверей и дверей, оборудованных функцией аварийного открывания.

Оставить заявку