Двері автоматичні G-U

Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Автоматичні двері виробництва G-U (Німеччина) зі складу в Києві. Комплектація під різну ширину та висоту створу, та маси рухомих полотен, доставка по території України, виїзд на шефмонтаж. Нескладна конструкція приводу для розсувних автоматичних дверей EM-2, доповнена простотою в монтажі і експлуатації, зацікавить як компанії, що монтують фасади, так і кінцевого споживача.
Самотестуючий процесор полегшить перший запуск автоматичних дверей, під час якого запам'ятовується маса рухомих полотен, та траєкторія руху автоматичних дверей Автоматичні двері на базі приводу EM-2 мають 5 режимів роботи (відкрито, закрито, автоматичний, односторонній прохід, часткове відкривання)
При побажанні замовника, автоматичні двері можна укомплектувати як профілем G-30 від G-U для виготовлення дверного полотна, так і перехідним профілем, для адаптації дверних полотен від іншого постачальника. Максимально допустиме навантаження на 1 стулку сягає 130кг при висоті приводу 130мм

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії GU. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку