Вплив перепадів напруги в мережі на автоматичні двері

Влияние перепадов напряжения в сети на автоматические двери

Перепади чи звані «стрибки» напруги нашій країні явище досить поширене. Особливо відчутні вони після будь-яких ремонтних робіт електричної мережі.

Автоматичні двері, які, як і інша техніка, що працюють від електромережі, є дуже чутливими до таких явищ. Вплив стрибків на конструкції цього типу, безумовно, негативний в обох випадках – і при занадто низькій напрузі, і при підвищеному. Визначити перший варіант можна, як кажуть, неозброєним оком, адже зниження напруги змусить автоматичні двері працювати надто повільно, ривками, тобто зовсім не так, як має бути. Підвищення напруги в електричній мережі може мати жахливі наслідки – вихід автоматики з ладу, що вимагатиме або ремонту деталей, або повної їх заміни.

Ситуація, звісно, не безвихідна. Щоб уберегти себе від наслідків перепадів, фахівці рекомендують встановити стабілізатор напруги з потужністю 1,5 -2 кВт. До речі, вибираючи такий прилад, економити однозначно не варто, адже найпростіший і найдешевший може досить швидко вийти з ладу, не забезпечивши необхідної безпеки та захисту. Краще відразу придбати дорогий і надійний, що окупить свою вартість з лишком.