Вибираємо шлагбаум для паркування

Выбираем шлагбаум для парковки

Торгові комплекси, великі підприємства та навіть житлові будинки мають на своїй території паркування, які дозволяють обладнати місце для співробітників, мешканців чи клієнтів. Для обмеження руху на паркінгах використовуються саме шлагбауми як найбільш універсальний, практичний і водночас досить демократичний за ціною комплекс. Крім того, такі системи ще й:

– безпечні;

– мають високу пропускну спроможність;

– Зручні;

– здебільшого виключають необхідність наявності у штаті спеціально навченого співробітника, оскільки можуть працювати від пульта управління.

Вибрати шлагбаум для паркування не важко, але для цього потрібно розібратися в його типах, властивостях та технічних характеристиках.

Типи шлагбаумів

Існує два основних типи таких пристроїв: автоматичні та механічні. Вибираючи одне із них, необхідно орієнтуватися на передбачувану інтенсивність використання, вимоги щодо нього і, що найважливіше, пропускну спроможність. Механічний тип шлагбауму дещо дешевше, не вимагають багато місця для встановлення, але всі маніпуляції виконуються вручну, що вимагає присутності паркувальника або самостійного підняття стріли водієм.

Більш раціональною буде установка автоматичного шлагбауму, який хоч і дорожчий, але його швидкість та інтенсивність вищі, а найголовніше – не вимагає людських.