Вхідні двері Ryterna як частина системи «розумний дім»

Максимальна економія на обігріві приміщення, захист від злому, підготовка приміщень до приходу їхніх власників – це здатна виконати система «розумний будинок». Її використання дозволяє раціонально застосовувати енергоресурси, за відсутності стежити за порядком і не допустити проникнення сторонніх.

Двері як частина цієї системи – одна з основних конструкцій, тому дуже важливо правильно їх підібрати. Серія Ryterna литовського виробництва якнайкраще підходить для таких цілей. Для можливості впровадження їх у «розумний будинок» достатньо підібрати додаткову комплектацію:

Спеціальний сканер для розпізнавання господарів за рахунок відбитків пальців;
Клавіатуру та пульт дистанційного керування.

Вхідні двері Ryterna вже самі по собі є розумною конструкцією. Вони мають відмінні теплоізоляційні властивості, запобігаючи проникненню холоду в приміщення та захищаючи його від протягів. Їх практично неможливо зламати за рахунок надійного полотна та ретельно підібраної фурнітури.

Зовнішній вигляд відповідає всім сучасним вимогам. По-перше, полотно можна пофарбувати у будь-який колір, вибраний із каталогу. По-друге, їх легко оформити декоративними вікнами чи матовими наклейками з алюмінію. Доступно і скління зі скла, що не б’ється. Такі вставки розміщуються по обидва боки, роблячи виріб ексклюзивним.