Шлагбаум DoorHan – сучасний та ефективний

У кожного споживача свої критерії до певних типів конструкцій, але все ж таки є одна вимога, що важливо для всіх. Справді, йдеться про якість, що у свою чергу визначає:

– надійність;

– Безпека;

– Міцність;

– строк служби.

Шлагбаум, виготовлений російською компанією DoorHan, відповідають відразу всім цим критеріям. Його з повною впевненістю можна назвати одним із найбільш сучасних та ефективних рішень для обладнання в’їзду на територію. Така конструкція може похвалитися відмінними технічними та експлуатаційними характеристиками, стійкістю до інтенсивного використання та нашого суворого клімату, а найголовніше – прийнятною вартістю. Забезпечується це в першу чергу більш ніж надійною стрілою з профілю високої якості, що не боїться поривів вітру. Не менш важливим є і електродвигун та посилені шестерні для безперебійної роботи шлагбауму навіть при широкій різниці температур.

Крім того, у шлагбауму міцний і ударостійкий корпус, що захищає автоматику від вандалізму та механічних пошкоджень, а швидкість відкриття, тобто підняття стріли, – лише 6 секунд. Особливо ж приваблює той факт, що шлагбаум може бути додатково модифікований, а значить здатний задовольнити будь-які побажання його майбутнього власника.