Що таке револьверні двері?

Термін “револьверні двері” зазвичай використовується у професійному середовищі та у стандартах, тоді як у неформальному спілкуванні частіше можна почути термін “карусельні двері”.

Револьверні двері мають конструкцію з центральним валом, до якого кріпляться три або чотири дверні полотна, відомі як “стулки”, що обертаються навколо своєї осі. Зазвичай ці стулки виготовлені з скла, щоб зменшити відчуття клаустрофобії в замкненому просторі та забезпечити можливість спілкування та взаємодії між людьми, наприклад, регулювання швидкості обертання дверей, що забезпечує комфортний прохід для всіх користувачів.

Перші револьверні двері були встановлені 123 роки тому у ресторані Rector’s на Таймс-сквер в Нью-Йорку. У 2007 році винахідник Теофілус Ван Каннел був включений до Національної Зали слави винахідників за цей винахід.

З середини минулого століття револьверні двері стали невід’ємною частиною розкішних будівель по всьому світу, проте вони мають один недолік – високу ціну. Ціна визначає все, тому в цій статті ми розпочнемо не з довгого переліку переваг револьверних дверей, а саме з їх вартості.

Хоча вартість револьверних дверей значна, вона є невеликою частиною витрат на будівництво в порівнянні з загальною сумою витрат на будівлю (2-3% від основних інвестиційних витрат), однак вона має значний вплив на весь життєвий цикл та витрати.