Самостійне встановлення дверного доводчика

Дверний доводчик хоч і виконує досить складні функції, по суті не є надто складним механізмом. І все ж таки не кожен ризикне встановити його самостійно, адже нерідко неправильний монтаж призводить до швидкого зносу і, звичайно ж, поганого функціонування дверей. Спробуймо розглянути, як виконати встановлення дверного доводчика своїми руками, щоб оцінити, чи варті зусилля цього.

Перше, що, безперечно, потрібно зробити перед монтажем, – переконатися, що в комплекті є всі деталі. Якщо вони є, можна приступати до встановлення згідно з інструкцією. Найпростіший спосіб, описаний там, – закріплення плеча важеля на корпусі пристрою, розрахунки та розмітка місць для шурупів, вкручування шурупів та регулювання доводчика.

Другий спосіб монтажу полягає у додатку доводчика до дверей так, щоб його регулювальні гвинти були звернені до дверних петлів. Далі потрібно зафіксувати черевик пристрою за допомогою шурупів.

Якщо ні другий, ні перший спосіб не дуже зрозумілий для звичайного користувача, то, безумовно, потрібно звертатися до професійних майстрів, які якісно виконають установку доводчика дверей, що і буде запорукою його нормального функціонування.