Розсувні двері як елемент системи контролю доступу

Контроль доступу на важливих промислових та соціальних об’єктах є невід’ємною частиною безпеки, що виконується кількома способами. Автоматичні розсувні двері можуть стати частиною системи, яка забезпечить від несанкціонованого доступу сторонніх. Конструкцію можна встановити таким чином, щоб вона відкривалася від введення коду, відбитка пальців, брелока або картки.

Інноваційні технології, що використовуються при виготовленні дверей, дозволяють створити надійний бар’єрний доступ, забезпечивши при цьому звукоізоляцію і знизивши втрати тепла. Виробники конструкцій постійно працюють над тим, щоб величезні підприємства та приватні особи могли використовувати автоматичні двері з контролем доступу, які працюватимуть за допомогою системи керування.

Вже самі по собі під час встановлення відповідного режиму розсувні двері можуть контролювати доступ до будівлі, але монтаж спеціальної системи дозволяє зробити це більш раціонально та якісно. А найголовніше – такі конструкції гармонійно вписуються у стиль будь-якого об’єкта, додаючи йому презентабельності.