Револьверні двері виробництва Тonali

Шлюзовые кабины, автоматические и револьверные двери производства Тonali

1958 ознаменований установкою першої броньованої конструкції виробництва компанії Тonali для захисту банку проти злому та пограбування. Відтоді саме цей виробник став одним із символів захисту в банківській сфері. А вже за якийсь десяток років компанія зробила інноваційний прорив, запропонувавши винести зону захисту з банківського приміщення за його межі. Таким чином у 80-х роках минулого століття була представлена перша автоматична шлюзова кабіна серії PRIORA, що функціонувала автономно. До речі, на її основі було зроблено понад 10 000 інсталяцій. Ще через кілька років у систему були інтегровані біометричні засоби (пристрою) контролю доступу в приміщення різних рівнів захисту.
На сьогоднішній день лінійка шлюзових кабін від Tonali – це 25 моделей. Кожна з них має свій ступінь захисту, розміри, функціональність та технічні характеристики.
Окрім шлюзів, в асортименті компанії є кілька моделей автоматичних воріт, що мають зсувні стулки. Така конструкція дозволяє суттєво збільшити швидкість закривання та відчинення дверей, при цьому оберігаючи від травм проходить. До речі, саме двері Тоналі – це єдина система у світі, що може виконувати функції евакуаційного виходу.