Ремонт дверних доводчиків

Дверний доводчик – один з найкорисніших винаходів, що дозволяє зручніше використовувати двері. Саме за рахунок такого механізму можна уникнути повного відчинення дверей, або навпаки залишити їх у відкритому режимі без підкладання чогось під двері.
Запорукою тривалого терміну роботи дверного доводчика, а головне налагодженого, є правильна його експлуатація. Дуже важливо не тягнути, а також не притримувати двері, допомагаючи їй відчинятися або зачинятися, повисати на дверному полотні і тим більше на ньому торкатися, що нерідко роблять діти. Але навіть, незважаючи на дбайливе поводження, дверні доводчики можуть вийти з ладу, і тоді без ремонту просто не обійтися. До речі, виконати цей процес можна і самостійно, але для цього потрібні не тільки інструменти, а й досвід, інакше краще звернутися до професіоналів.
Дверні доводчики мають дві основні поломки, які досить легко піддаються ремонту.
–  несправність важельного вузла, причиною якої, як правило, є порушення цілісності штанг. Таку поломку можна побачити візуально, а відремонтувати за допомогою зварювання. Якщо ж несправні кріпильні з’єднання, їх потрібно буде замінити повністю;
– ¦витікання масляного складу – ця несправність найбільше характерна для зимової пори року. Вона свідчить про розгерметизацію корпусу та появу на ньому пошкоджень. Якщо площа пошкодження невелика, капітальний ремонт відповідно не буде потрібно. Але іноді може виявитися, що виправить ситуацію лише повна заміна.