Телескопічні розсувні двері KS4000

KS4000 – це телескопічна система серії розсувних дверей KBB. Телескопічні розсувні двері в основному пристосовані для просторих входів, мають високу пропускну здатність, виглядають естетично і привабливо.
Найбільші телескопічні розсувні двері KBB досягають 4м заввишки і 8м завширшки у відкритому стані.
Численні функції дозволяють вибрати з ручної роботи, автоматичного повного відкриття, автоматичного половинного відкритої, одноходовий вхід/вихід, і режим блокування в міру необхідності. До 37 параметрів дозволяють вам встановлювати швидкість відкривання та закривання, ширину напіввідкриття, час відкриття та режим блокування.
Коли рухаються стулки, які зустрічають опір, вони відразу включають функцію автоматичного реверсу. Додаткові електронні механічні замки захищають безпеку користувачів.
Коли рухаються стулки, які зустрічають опір, вони відразу включають функцію автоматичного реверсу. Додаткові електронні механічні замки захищають безпеку користувачів.
Унікальний пульт керування PSA пропонує швидке та легке регулювання режимів роботи дверей та пошук несправностей. Пульт розміщений в межах 5 метрів від дверей, здатний до дистанційної обробки всіх функцій, регулювання параметрів, вибору режимів роботи та діагностики помилок.
Застосовувана приводна секція, особливий редуктор і нейлонова рейка, розташований на алюмінієвому профілі, що несе, колеса роликових візків з самозмащувального матеріалу значно знижують шум при русі стулок. Дають користувачам тихіший і зручніший результат роботи дверей.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку