Універсальна система Besam SL500 T

Систему Besam SL500T можна підібрати не тільки за функціональними можливостями, а й за наявним бюджетом. Завдяки використанню модульної концепції забезпечується універсальність у використанні та простота модернізації.
Користувачі стандартного обладнання часто платять за функції, які їм не потрібні, або характеристики таких виробів, що не повною мірою відповідають потребам. Ми вважаємо, що кожен прохід є унікальним, і що вкладені кошти завжди повинні приносити максимальну користь. Ніколи не було простіше отримати індивідуальне рішення для наявних потреб, чи це оптимізація енергоспоживання або розширення функцій безпеки розсувних дверей. Ми пропонуємо оновлення та модернізацію обладнання без складних та тривалих процедур проектування.
До питань безпечної експлуатації системи дверей ми ставимося з усією повнотою відповідальності, намагаючись перевершити очікування та забезпечити спокій клієнтів. У стандартному виконанні моделі Besam SL500 та Besam SL500 T оснащуються рядом передових функцій, що гарантують максимальну безпеку. Завдяки модульній конструкції функціональність системи може бути розширена підвищення рівня безпеки. Ця особливість дозволяє модернізувати прохід, якщо спочатку не було розроблено оптимальне рішення або в процесі експлуатації змінилися переваги.
Зручність є для нас еквівалентом комфорту. Воно гарантує простоту та відсутність зайвих зусиль при експлуатації обладнання. Саме тому ми приділяємо особливу увагу аспектам, які забезпечать оптимальне функціонування системи без жодних труднощів для користувача. В умовах інтенсивного пішохідного руху час утримання дверей у відкритому стані автоматично збільшується, щоб не перешкоджати потоку людей та оптимізувати прохід відвідувачів та персоналу. Ця корисна функція не тільки дозволяє заощаджувати енергію, а й продовжує термін служби обладнання.
Приводи Besam SL500 та Besam SL500 T відрізняються компактним та естетичним виконанням, яке не відбивається на ширині відчинення дверей та рівні шуму. Перемикач режимів виконаний як окремий елемент з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та привабливим сучасним дизайном. Оскільки переваги можуть бути різними, ми пропонуємо вибрати параметри системи Besam відповідно до індивідуальних побажань. Завдяки модульній конструкції, можливості простої модернізації приводу, а також широкому асортименту пропонованих рам та скляних елементів наші клієнти можуть розраховувати на найбільш привабливу систему дверей, що ідеально підходить для наявних умов експлуатації та потоку людей.
Надійна система дверей на вході забезпечить постійний контроль доступу, захищаючи персонал та цінності у будівлі. Система Besam SL500 може відкриватися ключовим імпульсом, щоб небажані відвідувачі не могли проникнути до будівлі разом із персоналом. Є також функція активного замикання в режимі виходу, тобто при настанні часу закриття відвідувачі можуть тільки вийти з будівлі.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку


    Брошури щодо UniSlide