Розсувні двері GI3000

GI3000 міжкімнатні автоматичні двері - які зроблять ваше життя комфортнішим.
З GI3000 Ви і ваші близькі, маючи в руках якісь речі, будуть вільно переходить з кімнати в кімнати. Людям з обмеженими фізичними можливостями або людям похилого віку не доведеться відчувати щоденний дискомфорт під час відкриття/закриття дверей.
Двигун KBB автоматичних розсувних дверей, яка є серцем приводу імпортується з Німеччини, працювати разом з опорною залізницею, наші привід розсувних дверей може тримати двері з вагою 150 кг.
Бездротовий, безконтактний датчик. Двері відчиняються, коли людина підносить (не торкаючись) руку до датчика. Датчик руху. При наближенні до дверей радар подає сигнал і двері відчиняються автоматично. Кнопковий (провідний/без провідний) вимикач. Пульт дистанційного керування. Компактний брелок із можливістю дистанційного керування. Бездротова кнопка. Злегка натиснувши кнопку ногою двері відкриваються автоматично. Датчик руху для тварин. При наближенні домашніх тварин до дверей двері відкриваються автоматично на певну ширину.
Мінімальні розміри приводу добре впишуться у дизайн Вашого приміщення. Оператор може бути закріплений з дверної рами, виготовленої з дерева, алюмінію, скла і т.д. Зручні у використанні функції та оригінальний дизайн

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку