Радіусні розсувні двері TORMAX

Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Радіусні розсувні двері покликані підкреслити особливі форми в архітектурі і з першого ж погляду акцентують увагу відвідувачів на стилі та формі. Вся вхідна група, завдяки радіусним дверям, стає просторішою: на 40% більше у порівнянні з плоскими розсувними дверима.
Запасні та аварійні виходи Цілісноскляні двері
Функція шлюзу: дві двері, що працюють в єдиній системі, забезпечують контроль доступу Контроль доступу: керується за допомогою ключа, проксіміті-карти, системи відеоспостереження та біометричних даних Екстрене блокування: шляхом натискання тривожної кнопки, двері негайно зачиняються та блокуються Автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему керування будівлею

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку