Радіусні розсувні двері KС 1000

Двері, що обертаються, і розсувні двері в одному, дуже витончений і лаконічний дизайн., це кругові автоматичні розсувні двері з типовим KC1000.
KC1000 стає більш і більш популярним варіантом через його видатні досягнення, такі як різний зовнішній вигляд, багатофункціональність, енергозбереження та охорона середовища, це було тепло вітали сучасні будівлі з усього світу.
Функція блокування дає можливість одній стулці бути в закритому стані, в той час як інші залишаються відкритими під час руху автоматичних розсувних дверей.
KBB винаходить панелі керування PSA, яка є нововведенням у світі система керування автоматичних дверей. Сім режимів легко перемикається за допомогою панелі керування PSA. Ця панель також може бути використаний, щоб зробити налаштування параметри, показується можливі коди помилок через дисплей.
Коли вимкнення електроенергії, батарея UPS може забезпечити не менше 30 хвилин нормальної роботи дверей, щоб люди безпечно весь час.
Унікальна програма керування KBB може бути використана для керування дверей через мобільний телефон або інтернет. За допомогою цієї функції оператор може контролювати робочий стан та тривоги дверей.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку