Розсувні двері KS1000/3000

Серія KS розсувні двері є одним з найпопулярніших KBB автоматичних дверей, принаймні 10000 одиниць були встановлені в готелях, аеропортах, торгових центрах, офісних будівель у світі щороку.
Опорна доріжка КВВ автоматичних розсувних дверей виготовлена з алюмінієвого сплаву, а товщина доріжки - 5 мм, яка набагато товща, ніж 3 до 4 мм у середньому рівні в галузі.
Двигун KBB автоматичних розсувних дверей, яка є серцем приводу імпортується з Німеччини, працювати разом з опорною залізницею, наші привід розсувних дверей може тримати двері з вагою 150 кг.
Безпечний промінь, який встановлений на глухому стулі, забезпечує функцію антистиснення для розсувних дверей.
Резерверна батарея забезпечує нормальну роботу дверей за відсутності електрики принаймні 30 хвилин.
Електро-механічний замок робить автоматичні розсувні двері безпечнішими при відсутності пішоходів.
Всі розсувні двері KBB може додати цю функцію, коли щось термінове відбувається, рухомий стулок, навіть глухий стулок розсувних дверей, можна відкрити на 90 градусів, зробити "ширину проходу" достатньо для людей, щоб уникнути.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку