Двері автоматичні СМ-100

Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Двері автоматичні розсувні на основі приводу CM-100. Відмінною особливістю приводу CM-100 є знімна напрямна шина, а також можливість сховати горизонтальний верхній профіль стулки усередину балки приводу.
При безрамих розсувних стулках і використанні тримача PINZA можна домогтися, щоб тримач повністю сховався всередину балки приводу. Таким чином, буде складатися враження, що стулки в автоматичних розсувних дверях парять у повітрі, так як верхнє підвісне кріплення буде заховано.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії GU. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку