Двері автоматичні HM

Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Автоматичні розсувні двері на базі приводу HeavyMaster призначені для забезпечення комфортного та зручного входу та виходу з приміщення. Максимально зусилля, що розвивається, стулками при відкриванні і закриванні 150H. Зусилля контролюється процесором.
Після зникнення, а потім появи електроживлення, двері проходять тест на вимірювання траєкторії руху рухомих стулок, в цей момент відключені всі датчики безпеки. Щоб уникнути травми, після зникнення живлення необхідно перевести пакетний перемикач, який відповідає за подачу живлення в положення ВИМК. Після появи напруги живлення необхідно переконатись, що в зоні руху відсутні люди або перешкоди, і тільки після цього пакетний перемикач можна перевести у положення ВКЛ.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії GU. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку