Двері автоматичні G-U BKS

Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Телескопічний автоматичний привод дозволяє максимально використовувати всю ширину отвору для чистового проходу, який може досягати до 3800мм, що дає змогу збільшити пропускну спроможність відвідувачів.
Додатковий набір профілів і роликових кареток з передавальним вузлом дозволяє зібрати автоматичні телескопічні двері на базі приводу GS-100, або EM-2. Можливість вибору між 2-стулковими та 4-стулковими варіантами дверей забезпечує реалізацію різнобічних творчих рішень та оптимальне злиття з дизайном будівлі.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії GU. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку