Besam Unislide

Привід розсувних дверей Besam UniSlide поєднує новітні технічні розробки та багаторічний досвід компанії.
Автоматичний привод Besam UniSlide має електромеханічний принцип дії. Мотор, блок керування, трансмісія, а також додатковий аварійний блок та електромеханічний замок зібрані на несучій балці та мають захисну кришку. Мотор та редуктор передають рух стулкам дверей за допомогою зубчастого ременя. Полотна дверей через спеціальні адаптери підвішені на роликовій направляючій. Знизу двері утримуються підлоговими напрямними.
Автоматичні двері Besam забезпечують абсолютно безпечний прохід до будівлі. Якщо двері в момент закриття виявлять перешкоду руху, привід негайно відкриє стулки, що закриваються. Якщо ж перешкода руху виявлена між стулками, що відкриваються, і бічними екранами, то двері зупиняться, а потім закриються. При необхідності рівень безпеки може бути підвищений, використовуючи датчики безпеки.
Привід розсувних дверей Besam UniSlide поєднує новітні технічні розробки та багаторічний досвід компанії. Привід UniSlide може бути встановлений як частина Автоматичних Дверних Систем Besam ADS, так само легко адаптується до широкого спектру інших дверей і може задовольнити будь-які побажання клієнтів.
Привід, блок керування, трансмісія або додатковий аварійний блок та електромеханічний замок – всі вони зібрані на опорній балці. Привід передає рух стулкам дверей за допомогою зубчастого ременя. Положення стулок дверей легко регулюється як по вертикалі, так і по горизонталі. Поєднання сталевих роликів і напрямних, зроблених із високоякісної пластмаси, дають виключно м'який та безшумний рух дверей. Привід розсувних дверей Besam UniSlide
Привід UniSlide обладнаний аварійним електронним блоком, який автоматично відчиняє або закриває двері у разі вимкнення електроенергії. Привід UniSlide може працювати з будь-якою системою пожежної безпеки або датчиками диму.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку


    Брошури щодо UniSlide