Багатофункціональні двері TORMAX розсувні двері TORMAX

Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Як видно вже з назви, багатофункціональні розсувні двері покликані виконувати низку завдань. Кожні автоматичні двері приваблюють перехожих та відвідувачів своєю надзвичайною зручністю. В екстрених випадках або у разі великого потоку відвідувачів (наприклад, під час концерту) двері швидко і надійно забезпечують вільний прохід завдяки функції «Антипаніка». Можна також закрити окремі дверні стулки для захисту від небажаних відвідувачів.
Цілісноскляні двері
Контроль доступу: керується за допомогою ключа, проксіміті-карти, системи відеоспостереження та біометричних даних Екстрене блокування: шляхом натискання тривожної кнопки, двері негайно зачиняються та блокуються Автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему керування будівлею

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку