Автоматичні розсувні двері Astore SLS

Складається з потужного алюмінієвого профілю бази та алюмінієвого профілю кришки. Зручний для монтажу. Універсальна конфігурація дозволяє його використання спільно з будь-якими фасадними та дверними профільними системами.
Якісний безшумний високошвидкісний сильний та надійний. Розрахований для тривалої та інтенсивної експлуатації. Не потребує обслуговування. Випадки виходу з ладу дуже рідкісні. Гарантія: 2 роки!
Забезпечує найменші втрати при передачі потужності двигуна до стулок, що рухаються. Механічні компоненти редуктора виконані з високоміцних зносостійких матеріалів, що забезпечують низькошумну та інтенсивну роботу. Випадки виходу з ладу дуже рідкісні. Гарантія: 2 роки!
Розроблений нашим КБ контролер, дозволяє надійніше керувати роботою дверей та проводити її налаштування у широкому діапазоні. Блоки живлення та керування фотобар'єром інтегровані в плату контролера. Гарантія: 2 роки!
Якість та надійність трансформатора живлення приводу дозволяють нам надати на нього гарантію – 2 роки!
Трьохроликова каретка з роликами з промислового зносостійкого полімеру забезпечує міцне кріплення рухомих стулок до нерухомої дверної конструкції. Чітко позиціонується між верхньою та нижньою рейками корпусу приводу, що запобігає брязканню рухомих стулок.
Міцний еластичний антистатичний приводний ремінь Continental
Пропонується широкий асортимент радарів та сенсорів детекції руху, сенсорів безпеки та фотобар'єрів японського та бельгійського виробництва.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Astore. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку