Автоматичні герметичні двері Astore MLS/DLH

Наша компанія пропонує медичні автоматичні герметичні двері Astore серії MLS/DLH, які призначені для чистих приміщень, операційних кімнат, лабораторій та інших приміщень, у тому числі з надлишковим тиском повітря, де існують підвищені вимоги до герметичності ущільнення периметра дверного отвору.
Ми можемо запропонувати виготовлення автоматичних дверей для операційних, згідно з дизайном замовника в той час, як інші виробники пропонують конструкції тільки з прив'язкою до своїх стандартних специфікацій.
Варіанти оздоблення дверного полотна медичних дверей: фарбування в кольори, згідно з каталогом RAL, оздоблення листової нержавіючої сталі, оздоблення листовим антибактеріальним пластиком спеціально призначеним для чистих приміщень та медичних закладів.
Конструкції дверей для операційних кімнат можуть бути виготовлені як з вікнами, так і без них.
Автоматичні двері для операційних кімнат комплектуються сенсорами із спеціальними характеристиками. Деякі з них інфрачервоної дії, інші – мікрохвильової.
Сенсорні датчики дозволяють відчиняти/зачиняти медичні двері без необхідності торкання їх руками. Дальність детекції регульована - 10-50см

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Astore. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку