Розпашні двері Tormax з видимим приводом

Автоматичні Розстібні двері Практичні двері з автоматичним складом розуму Автоматичні дверцята дуже практичні: вони щільно закриваються і їх легко монтувати. Для нової установки таких дверей необхідно виконати лише незначні конструктивні доробки, а автоматизація ручних дверей, що вже існують, може бути виконана швидко і без будь-яких складнощів. Використання відчинених дверей значно підвищує комфорт і забезпечує безперешкодний доступ для людей з обмеженими можливостями.
У разі рішення з видимим приводом, зовні видно і корпус самого приводу і тяга, які без особливих зусиль можна швидко встановити на двері, що вже існують, завдяки чому реалізується ідеальне рішення, наприклад, з переобладнання дверей в громадських будівлях.
Протипожежні та димозахисні двері Димовидалення Запасні та аварійні виходи Герметичні двері Звукоізоляційні двері Двері для захисту від радіації Енергозберігаючі двері Об'єкти, орієнтовані людей з обмеженими можливостями
Функція “Push & Go“: автоматичне відчинення дверей від початкового поштовху. Функція доводчика: можливе просте ручне використання у разі падіння напруги Функція шлюзу: дві двері, що працюють в єдиній системі, забезпечують контроль доступу та/або повітрообмін між зовнішнім та внутрішнім контуром. Контроль доступу: керується за допомогою ключа, проксіміті-карти, системи відеоспостереження та біометричних даних Автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему керування будівлею Дві незалежні послідовності руху: можливість програмування двох процесів руху, незалежних один від одного, які можуть бути активовані за допомогою різних датчиків Опір вітру / впливу навколишнього середовища: послідовність руху залишається незмінною і не залежить від коливань температури та вітрових навантажень

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку