Розпашні двері Tormax з прихованим приводом

Автоматичні Розпашні двері Практичні двері з автоматичним складом розуму Автоматичні дверцята дуже практичні: вони щільно закриваються і їх легко монтувати. Для нової установки таких дверей необхідно виконати лише незначні конструктивні доробки, а автоматизація ручних дверей, що вже існують, може бути виконана швидко і без будь-яких складнощів. Використання відчинених дверей значно підвищує комфорт і забезпечує безперешкодний доступ для людей з обмеженими можливостями.
В даному випадку блок приводу монтується в підлогу або стелю або під стелею (через плиту перекриття). Зовні двері виглядають як звичайні двері - привід і тяга невидні. Варіант із прихованим приводом ідеально підходить для установок, де особливу роль відіграє естетика або де автоматичні двері повинні забезпечувати максимальний комфорт і безпеку, не дивлячись на велику вагу дверного полотна.
Протипожежні та димозахисні двері Димовидалення Запасні та аварійні виходи Герметичні двері Звукоізоляційні двері Двері для захисту від радіації Енергозберігаючі двері Об'єкти, орієнтовані людей з обмеженими можливостями
Функція "Push & Go" Функція доводчика Функція шлюзу Контроль доступу Автоматизація будівлі Дві незалежні послідовності руху Опір вітру / впливу довкілля

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку