Розпашні двері ES90

ES90 може бути встановлений на будь-якій стороні дверей для відкриття або від себе. Він застосовується для відчинення як одностулкових, так і двостулкових дверей.
ES90 – це електромеханічний привід, розроблений відповідно до північноамериканських та європейських стандартів та вимог до економічного споживання енергії дверними приводами.
Привід ES90 відрізняється безшумною роботою та оснащений рядом інтелектуальних функцій. Завдяки таким особливостям, як безпека, надійність та тиха робота, привід чудово підходить для використання у сфері охорони здоров'я, в офісах, а також житлових та громадських будівлях, де зручність доступу та відсутність шуму відіграють важливу роль. Привід має ряд корисних функцій, наприклад, автоматичне відчинення при натисканні на зачинені двері та допомога відкриття дверей вручну. Інтелектуальна система керування забезпечує додаткові можливості, такі як контроль за двостулковими дверима або безперебійне живлення від батарей. Крім того, додаткові функції включають інтелектуальне управління електрозамками, контроль роботи датчиків і економічне енергоспоживання.
Привід є електромеханічним пристроєм. Рух відкривання забезпечується електродвигуном, а закривання – двигуном та пружиною. Швидкість відкривання та закривання не залежить один від одного і легко регулюються. Двигун, блок керування, редуктор та пружина скомбіновані в компактному модулі та закриті кришкою. Керування дверною стулкою здійснюється за допомогою системи тяг.
PUSH – відкриття дверей від себе. Привід монтується на стіну з боку, протилежному відкриванню. Кут відчинення регулюється до 110 º PULL - відкриття дверей на себе.
Привід для одностулкових дверей – один привід та один блок керування змонтовані під кришкою. Привід для двостулкових дверей – два приводи та блоки керування

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку