Герметичні двері KBB

Професійні герметичні розсувні двері, розроблені спеціально для спеціальних приміщень, які вимагають високої якості чистоти та герметичності.
Двері виготовляються з високо щільного поліуретану, який зменшує вагу дверей та покращує звукоізоляцію, теплоізоляцію та ефективно зберігає тепло. Залежно від типу, двері бувають такі як пилозахисні, протипожежні, що зберігають перепад тиску та антивипромінювання, KH1000 привертає широку увагу з моменту його випуску.
Коли автоматичні двері запускаються в експлуатацію, вони відпрацьовують тестовий процес і розраховують оптимальні швидкості відкривання/закривання, оптимальний час розгону/гальмування тощо, щоб оптимізувати і забезпечити постійну роботу в цьому стані. При виявленні бар'єру запускається реверсний процес і тоді система працює на низькій швидкості, якщо немає бар'єру, вона працює нормально, для забезпечення безпеки пішоходів.
Через блок управління можливе налаштування - наполовину відкрите, замок, ручне, так і автоматичне. До 37 параметрів дозволяють вам встановлювати швидкість відкривання та закривання, ширину напіввідкривання, час відкриття/закриття, для забезпечення потрібних функцій та простих операцій.
KH1000 має автоматичну систему усунення несправностей системи, моніторинг поточного стану автоматичних дверей. Якщо будь-яка частина (в основному електричних частин приладу) не працює, це буде перевірено автоматично: спрацьовує сигналізація та відображається інформація про несправності через PSA панелі.
Двері тіло KH1000 виконані з алюмінієвого сплаву рама та панель. Вікно спостереження, у двері використовує двошарове скло, щоб задовольнити спеціальні вимоги. Проміжна пластина високоміцна поліуретанова, яка робить вагу дверей значно меншою, та покращує звукоізоляцію, теплоізоляцію, пилозахисні, протипожежні тощо. KH1000 також мають функцію анти-випромінювання за допомогою свинцевої пластини.
Спеціальна V-подібна увігнута дуга рейки та технологія ролика дозволяють рухатися дверному полотну вздовж, так і вниз на 10мм окремо, що забезпечує двері ідеальну герметичність.
Коли відбувається збій живлення великої потужності, ДБЖ може забезпечити принаймні 30 хвилин нормальної роботи дверей для порятунку людей в цей час.
Встановлене програмне забезпечення, яке встановлено в KH1000, є найпередовішою в герметичних дверях.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку