Двері, що складаються TORMAX

Автоматичні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Готові компактні рішення автоматичних дверей TORMAX, що складаються, відрізняються своїм стриманим і витонченим дизайном. Дверна система виготовляється із спеціально розробленого профілю та поставляється вже у зібраному вигляді. Конструкція дверей з інтегрованими ущільнювачами, що унеможливлюють затискання в створі, гарантує високий рівень безпеки та додатковий захист від протягів.
Об'єкти, орієнтовані на людей з обмеженими можливостями: застосування безконтактних датчиків та збільшений час затримки у відкритому положенні
Функція шлюзу: дві двері, що працюють в єдиній системі, забезпечують контроль доступу та/або повітрообмін між зовнішнім та внутрішнім контуром Автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему керування будівлею

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку