TORMAX FULL GLASS (FG)

Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Футуристичні, світлі та прозорі револьверні двері Full Glas (FG). Назва говорить сама за себе – двері в основному виготовлені з безпечного скла. Двері мають тільки профіль з нержавіючої сталі. Канопе повністю виготовляється зі скла, і стулки не мають центральної колони.
У комбінації з нашими 3-х або 4-х стулчастими автоматичними револьверними дверима система контролю доступу гарантує оптимальний рівень захисту спільно з іншими системами, такими як: карт-рідери, біометричні датчики та інші системи безпеки. Комплексна система безпеки дозволяє відстежувати прохід відвідувачів строго по одному завдяки спеціальним функціям, що унеможливлюють несанкціонований доступ до приміщення.
Запасні або аварійні виходи з функцією «Антипаніка» (механічна система аварійного відкривання зі стулками для забезпечення безперешкодного проходу відвідувачів) Функція опору вітровому навантаженню: електромеханічна фіксація стулок, що складаються. Нічний екран Теплова завіса, що окремо стоїть

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку