TORMAX CLASSIC (CL) для великих діаметрів

Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Центральна частина револьверних дверей Classic (CL) для великих діаметрів виконана у вигляді колони і є міцнішою, ніж для дверей з невеликим діаметром. Двері завжди обладнані функцією антипаніки.
У комбінації з нашими 3-х або 4-х стулчастими автоматичними револьверними дверима система контролю доступу гарантує оптимальний рівень захисту спільно з іншими системами, такими як: карт-рідери, біометричні датчики та інші системи безпеки. Комплексна система безпеки дозволяє відстежувати прохід відвідувачів строго по одному завдяки спеціальним функціям, що унеможливлюють несанкціонований доступ до приміщення.
Нічний екран: додаткові рухомі стулки, що закривають вхід у нічний час Інтегрована теплова завіса: може бути встановлена в канопі дверей Центральна вітрина: розташована в центрі дверей та має додаткове освітлення; може використовуватися для рекламних цілей

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку