TORMAX CLASSIC (CL) для невеликих діаметрів

Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
Як видно вже з назви, револьверні двері Classic (CL) для невеликих діаметрів, завдяки своїй класичній формі, непідвладному часу і досконалому виконанню, вони гармонійно поєднуються з вишуканими, але разом з тим ненав'язливими архітектурними формами будівель. Тонкі алюмінієві профілі та невелика висота канопе створюють ефект легкості. Розмір алюмінієвих профілів на дверній стулці 56 х 56 мм У стінках циліндра: 73 мм висота верхнього профілю та 105 мм – висота нижнього Висота канопе може бути від 250 мм. Така модель застосовується для діаметрів від 1,6 до 4,0 м. Привід встановлюється в канопі дверей. Можливе 3-х або 4-х стулчасте виконання
У комбінації з нашими 3-х або 4-х стулчастими автоматичними револьверними дверима система контролю доступу гарантує оптимальний рівень захисту спільно з іншими системами, такими як: карт-рідери, біометричні датчики та інші системи безпеки. Комплексна система безпеки дозволяє відстежувати прохід відвідувачів строго по одному завдяки спеціальним функціям, що унеможливлюють несанкціонований доступ до приміщення.
Запасні або аварійні виходи з функцією «Антипаніка» (механічна система аварійного відкривання зі стулками для забезпечення безперешкодного проходу відвідувачів) Функція опору вітровому навантаженню: електромеханічна фіксація стулок, що складаються. Можливе встановлення приводу в підлогу або під стелею (через плиту перекриття) Нічний екран: додаткові рухомі стулки, що закривають вхід у нічний час Інтегрована теплова завіса: може бути встановлена в канопі дверей Контроль доступу: СКД може бути підключена до приводу револьверних дверей для відстеження проходу авторизованих користувачів по одному

Характеристики


Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Tormax. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку