Револьверні двері ED200

Моделі механічних револьверних дверей можуть виготовлятися у вигляді трьох або чотирьох створчятих у всіх розмірах від 1500 мм до 3600 мм, і приводяться в дію вручну.
В автоматичних револьверних дверях; Як стандарт передбачені кнопка доступу інвалідів, кнопка аварійної зупинки, вертикальні контактні бампери безпеки на кожному вході у двері. Залежно від діаметра та ширини проходу; На кожній стороні входу та виходу є один або два радари.
Відповідно до діаметра висоти проходу може досягати до 3250 мм і висоти канопе до 1500 мм. У середньому через 2500 мм 3-х або 4-х стулчасті двері, можуть входити або виходити 15-20 чоловік за хвилину.
У середньому через 3000 мм 3х або 4х стулчасті двері можуть входити або виходити 25-30 чоловік за хвилину.
Відповідно до потреби або вимоги як заходи безпеки нічне замикання, антипаніка яка при необхідності може надати аварійний вихід і підвищити якість використання. Повітряна завіса для більшої ефективності в управлінні теплом і теплопередачі. Додаткові функції можуть бути додані для покращення використання.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Edora. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку