Револьверні двері Besam Uniturn

Коли виникає завдання забезпечити легкий і зручний вхід до будівлі відвідувачам з візками або багажем, але при цьому створити бар'єр для протягів і негоди, єдине рішення - це автоматичні двері, що обертаються.
Системи обертових дверей Besam здатні оптимізувати витрати енергії на обігрів або охолодження приміщення. В результаті зменшуються як фінансові витрати, так і викиди вуглецю у довкілля. Регулярне технічне обслуговування, а також встановлення датчиків та додаткового обладнання дозволяють не тільки продовжити термін служби обладнання, але й ще більшою мірою заощаджувати кошти. Двері UniTurn – оптимальне рішення Однак це лише перший крок у правильному напрямку. Якщо Вам потрібна велика пропускна здатність і абсолютна безпека, то правильний вибір - дволопатеві револьверні двері. У порівнянні з іншими типами дверей, що обертаються, саме ці двері мають найбільший об'єм корисного простору по відношенню до діаметру. Великий обсяг корисного простору дозволяє датчикам безпеки охоплювати максимально можливу площу, не обмежуючи відвідувачів.
Двері UniTurn – це надійність та практичність, де безпека людей ставиться на перше місце. Система розроблена таким чином, щоб двері не торкалися людини. І рухомі стулки, і нерухомі вітражі обладнані датчиками безпеки, встановленими у вертикальній та горизонтальній площинах. Якщо двері в процесі руху зустрічають нерухомий або повільно рухомий об'єкт, вони автоматично уповільнюють хід і, якщо необхідно, зупиняються. Стандартні функції безпеки: Аварійний блок із живленням від акумуляторної батареї Сенсори, встановлені вертикально над проходом Вертикальні та горизонтальні датчики притискання, встановлені на передньому краї стулки, що рухається. Безконтактні датчики безпеки, розташовані на панелях стелі Двері автоматично постають в аварійне положення для вільного проходу Аварійні двері, що розкриваються в центрі Система безпеки UniTurn була випробувана та схвалена уповноваженими спеціалістами дослідницьких лабораторій.
Двері випускаються різних діаметрів, з обертанням або проти годинникової стрілки. Універсальність була досягнута, виходячи з досвіду численних монтажів у всьому світі. На таких об'єктах як аеропорти, готелі, банки, офіси та супермаркети, де в основному відвідувачі з візками, багажем та зайнятими руками, легко та швидко досягається чудовий результат, використовуючи двері UniTurn. UniTurn дозволяє використовувати його у місцях з воістину гігантським потоком відвідувачів, при цьому захищає будівлю від протягів та негоди.
Сучасний дизайн дверей UniTurn – результат тривалих багаторічних досліджень компанії. Удосконалений привод дверей, розташований по периферії конструкції, довговічний, тому витрати на його обслуговування зведені до мінімуму. Геометрія секцій, що обертаються - ще один приклад вдалого дизайнерського рішення. Задня частина секцій відсікає потік повітря через двері, а безпека відвідувачів забезпечується достатньою кількістю датчиків безпеки на передній панелі. Двері UniTurn монтуються прямо на поверхню підлоги, тобто. не потрібно спеціального фундаменту. Двохлопатна конфігурація дверей означає, що Вам не знадобиться мати додаткові захисні двері вночі.
Двері, що обертаються, UniTurn можуть бути інтегровані з протипожежною системою будівлі, яка дасть сигнал дверей провести евакуацію людей. Теж положення двері автоматично займає у разі аварійного відключення напруги живлення. Дві центральні стулки відкриваються руками, і Ви отримуєте безперешкодний шлях евакуації.

Характеристики
Сервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку


    Брошури UniTurn