Револьверні двері Besam RD3L

Маючи великі та зручні сектори, система Besam RD3L є відмінним рішенням для проходів із постійним інтенсивним пішохідним рухом.
Системи обертових дверей Besam здатні оптимізувати витрати енергії на обігрів або охолодження приміщення. В результаті зменшуються як фінансові витрати, так і викиди вуглецю у довкілля. Регулярне технічне обслуговування, а також встановлення датчиків та додаткового обладнання дозволяють не тільки продовжити термін служби обладнання, але й ще більшою мірою економити кошти
Система розроблена таким чином, щоб двері не торкалися людини. Система безпеки Besam RD3L була протестована акредитованими лабораторіями на відповідність нормам DIN 18650. Двері Besam RD3L монтуються прямо на поверхню підлоги без додаткових підготовчих робіт.
Великі трилопатеві двері Besam RD3L були розроблені, щоб забезпечити величезні потоки відвідувачів, зберігаючи при цьому загальновизнаний високий стандарт безпеки Besam. Двері сконструйовані таким чином, що вони не боїться вітрових навантажень. Двері продовжують добре працювати, навіть якщо люди намагаються прокрутити двері вручну. Однак у надзвичайних ситуаціях двері негайно відчиняються, щоб забезпечити безперешкодний вихід з будівлі
Трилопатева конструкція, у поєднанні з великими та місткими секторами для проходу, робить двері Besam RD3L ідеальним рішенням для великих потоків людей. Двері дуже комфортні для відвідувачів з багажем, інвалідними візками та візками для супермаркетів. Двері універсальні у застосуванні та випускаються різного діаметру. У базовому варіанті двері обертаються проти годинникової стрілки. Механізм дверей Унікальна сучасна система керування CDC гарантує низьку експлуатаційну вартість та високу безпеку роботи. Система має функцію самодіагностики та фіксує всю інформацію в журналі роботи. Через модем або телефонну лінію можна підключити систему керування до сервісної служби Besam, що значно знизить час простою дверей у разі несправностей. Удосконалений привод дверей, розташований по периферії конструкції, довговічний, тому витрати на його обслуговування зведені до мінімуму.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку


    Брошури по RD3L