Револьверні двері Astore

Однією з найважливіших причин для ухвалення рішення про встановлення револьверних дверей є те, що механічні та автоматичні револьверні двері, що обертаються, карусельні, усувають протяги і мінімізують теплові втрати в зоні Вхід/Вихід набагато ефективніше, ніж будь-які інші типи дверних конструкцій .
Револьверні (обертові, карусельні) двері завжди мають респектабельний зовнішній вигляд, особливо якщо конструкція дверей має максимально можливу прозорість і коли в обробці застосовуються декоративні нержавіючі сталі. Унікальність револьверних дверей полягає в тому, що револьверні (обертові, карусельні) двері завжди і відчинені, і зачинені одночасно!
На додаток до збереження електроенергії, револьверні двері виключають проникнення пилу та шуму. А якщо вам ще небайдужі питання безпеки, ви можете виявити, що навіть звичайні револьверні двері, які не призначені для контролю доступу, нададуть допомогу в обмеженні доступу для не авторизованих і небажаних відвідувачів.
Автоматичні револьверні двері Astore мають спеціальний режим для безпечного проходження людей з обмеженими можливостями. Для проходу необхідно натиснути спеціальну кнопку з позначенням режиму проходу для людей з обмеженими можливостями. Робота автоматичних револьверних дверей в даному режимі характеризується обертанням з мінімальною швидкістю та максимальним скануванням зони проходу всіма радарами та сенсорами безпеки. Все це дозволяє здійснити прохід через автоматичні карусельні двері з максимальним рівнем комфорту та безпеки.
Для револьверних автоматичних дверей, ми пропонуємо широкий вибір сенсорів зі спеціальними характеристиками. Деякі з них інфрачервоної дії, інші – мікрохвильової. Для контролю руху стулок, що обертаються, коли в дверному отворі знаходиться людина, ми встановлюємо спеціальні інфрачервоні датчики безпеки.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Astore. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку