Максі револьверні двері ED500

Він використовується в будинках, де інтенсивна вхідна та вихідна циркуляція людей. При діаметрі дверей 5000 мм, 100 чоловік можуть входити чи виходити за хвилину.
Моделі Максі Револьверних Дверей можуть бути виготовлені у вигляді трьох або чотирьох стулчастих, всіх розмірах від 4000 до 6000 мм і можуть використовуватися з вітриною в центрі. Вітрина, розташована в центрі, може використовуватися як виставковий або рекламний простір.
Відповідно діаметру дверей, вона може досягати висоти проходу до 2700 мм і висоти канопе до 1500 мм. Як стандарт використовуються кнопки з доступом інвалідів, кнопка аварійної зупинки, бампери безпеки на кожному вході у двері.
При діаметрі дверей 5000 мм, 100 чоловік можуть входити чи виходити за хвилину.
Горизонтальні бампери безпеки та датчики присутності використовуються як стандарт у Максі Револьверних дверях, горизонтальний датчик руху може використовуватися зверху крила, як опція.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Edora. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку