Besam 3-х лопатевий RD3 і 4-х лопатевий RD4 револьверні двері

Револьверні двері RD3/RD4 допомагають забезпечувати максимально комфортну температуру та клімат у приміщенні без додаткових енерговитрат
Системи обертових дверей Besam здатні оптимізувати витрати енергії на обігрів або охолодження приміщення. В результаті зменшуються як фінансові витрати, так і викиди вуглецю у довкілля. Регулярне технічне обслуговування, а також установка датчиків і додаткового обладнання дозволяють не тільки продовжити термін служби обладнання, але й ще більшою мірою економити кошти. вигляд, з надійністю та безпекою автоматичних дверей. Причому все це за вартістю порівняно зі звичними дверима, що обертаються, з ручним приводом. Двері з великим діаметром дозволять Вам використовувати її там, де багато людей з багажем, наприклад, у готелях. Двері з меншим діаметром зручно використовувати як вхідні двері до будівлі, де невелика кількість відвідувачів. Не рекомендується застосування цього типу дверей у місцях з інтенсивним рухом візків.
Двері RD3/RD4 поєднують у собі надійність та практичність, ставлячи безпеку відвідувачів на перше місце. Щоб уникнути травм, край нерухомої частини дверей обладнаний м'якими датчиками безпеки.
Максимальна швидкість обертання дверей автоматично обмежується відповідно до програмних установок та може бути відрегульована згідно з побажанням замовника. Двері не зможе обертатися швидше, навіть якщо її намагатися обертати вручну.
Йдучи назустріч замовникам, Бесам випускає двері RD3/RD4 кількох конфігурацій. На вибір пропонуються два варіанти нерухомої частини і три варіанти стулок, що обертаються. Залежно від обраного типу профілю та заповнення, двері можуть відповідати інтер'єру будівель будь-якого рівня. Замовляючи двері різного діаметру, змінюючи висоту проходу та габарити дверей, Ви обов'язково підберете двері під Ваші вимоги. Конструкція дверей складається з алюмінієвих секцій, спеціально спроектованих Бісам, які можуть бути анодовані, пофарбовані або плаковані нержавіючою сталлю. Сам механізм знаходиться над дверима і захований за стелею, що ламінує. Вісь, де обертаються дверні полотна, кріпиться на підлогу. По периметру двері захищають від протягу щіткове ущільнення. Двері сконструйовані таким чином, щоб її встановлювати та кріпити прямо на існуючу підлогу. Ніякий спеціальний фундамент не потрібний.
Використовуючи систему аварійної евакуації, ви отримуєте можливість безперешкодного проходу прямо через револьверні двері. Це обладнання можна підключити до пожежної сигналізації будівлі. Використання системи аварійної евакуації також дуже зручне у випадках, якщо Ви хочете пронести крізь двері дуже довгі предмети.

ХарактеристикиСервіс/ремонт

Регулярні інспекції обладнання, відповідно до чинних норм та документації на продукцію, повинні проводитися сертифікованими фахівцями компанії Besam. Кількість сервісних візитів також має відповідати чинним нормам та рекомендаціям виробника. Це особливо важливо для протипожежних дверей та дверей, обладнаних функцією аварійного відчинення.

Залишити заявку


    Брошури по RD3/RD4