Приводи Swing 3000 та Swing 5000 – відмінна якість та функціональність

Привода Swing 3000 и Swing 5000 – отличное качество и функциональность

Компанія Doorhan на ринку автоматичних конструкцій функціонує вже не один рік. За цей час лінійка її продукції суттєво розширилася, а багато товарів стали бестселерами серед аналогічної продукції.

Автоматичні приводи – один із найважливіших напрямків роботи Doorhan. Серед моделей особливою популярністю користується автоматика Swing 3000 та Swing 5000. Їхні технічні характеристики практичні однакові, але останній має кілька відмінностей:

– його розміри дещо більші;

– тягове зусилля значно вище;

– Можливостей для застосування більше.

Серію автоматичних приводів Swing 3000 рекомендується застосовувати для воріт, вага стулок яких становить не більше 400 кілограмів, а ширина полотен – 3 метри. Але практика довела, що раціонально встановлювати їх на комірні системи, що мають вагу 200-250 кг та довжину 2,5 метра. Такими є майже всі побутові варіанти.

Swing 5000 потужніша автоматика, тому застосовується для конструкцій до п’яти метрів, що важать 500 кілограм. Вона ідеально підходить для облаштування великих прорізів, нерідко навіть промислових масштабів. Витримує великі навантаження, пов’язані з інтенсивністю використання.