Приводи CAME завжди у тренді

На ринку автоматичних конструкцій немає особливих модних тенденцій, але деякі компанії щороку залишаються в тренді. У 2018 ситуація не змінилася, тому такий відомий італійський виробник, як CAME, – так само лідер цієї сфери.

Сьогодні вироби CAME відомі по всьому світу, і головна причина цього – їхня відмінна якість і функціональність, на яких виробник не зупиняється, пропонуючи ще більш сучасні модифікації. Цього року компанія все так само радує відразу кількома серіями приводів, що зможуть зробити автоматичні ворота ще більш комфортними та безпечними. Це автоматика лінійок ВХ та ВК, у кожній з яких по три різні моделі. Серія ВХ – ідеальний варіант при вазі стулок до 800 кг. Найбільш інтенсивну експлуатацію забезпечить модель 246, що за відсутності електрики може функціонувати від акумулятора.

ВК – ще потужніші приводи, тому використовувати їх можна і для воріт, вагою до 2200 кг. Мають оптимальну інтенсивність, часто встановлюються на промислових комірних системах.

Окремо потрібно сказати про автоматику BY-3500T, як найбільш потужного представника продукції CAME. Самостійно діагностує пристрої безпеки та забезпечений посиленою механікою.