Підвищення енергоефективності з автоматичними дверима

Питання зменшення тепловтрат у будинку сьогодні є особливо актуальним, адже ціни на комунальні послуги досить високі. Дослідниками доведено, що через вікна просочується близько 25% тепла, стіни – 18%, підлога та дах – 9 та 11% відповідно. Що вже говорити про те, скільки втрачає житлове та комерційне приміщення при нещільно зачинених дверях. Напевно, саме цей варіант і найбільш відчутний у плані втрати тепла.

Багато хто намагається знизити витрати на опалення заміною вікон, утепленням стін, установкою екранів, що відображають на стіні біля радіаторів, хоча, за статистикою, такі заходи особливої ефективності не дають. Установка автоматичних дверей будь-якого типу дозволяє істотно знизити показник втрати тепла. Звичайно, їх вартість перевищує ціну пластикових вікон або матеріали для утеплення підлоги, проте такі конструкції окупають і виправдовують себе набагато швидше.

Особливо актуальна установка автоматичних дверей у великих офісних приміщеннях і торгових центрах, де рівень циклів зачинень і відкриттів дверей більш ніж високий, а відсоток їх ручного закриття відвідувачами практично нульовий. Не менш доцільним є монтаж конструкцій такого типу і на об’єктах промислового призначення, складах, де для зберігання та виготовлення продукції повинна підтримуватися певна температура.