Підготовка до встановлення розпашних автоматичних воріт – поради професіоналів

Подготовка к установке распашных автоматических ворот – советы профессионалов

Розпашні – тип автоматичних воріт, які часто застосовуються в приватних секторах. Вони досить прості в установці та експлуатації, а також відрізняються порівняно демократичною вартістю. Приймаючи рішення про їх встановлення, безсумнівно, варто подбати про таке:

– ширина воріт – цей параметр залежить від ширини самої вулиці. Чим вона вже, тим ширшою має бути брама, щоб транспортний засіб міг без перешкод заїхати на територію. І навпаки – широка вулиця дозволяє встановити конструкцію мінімально допустимого розміру;

– відсутність піднесень на боці, в яку будуть відкриватися ворота, інакше ворітне полотно постійно їх зачіпатиме, що неодмінно призведе до виникнення неполадок у їх роботі.

Конструкція воріт може бути не тільки традиційною, в якій дві стулки мають однакові розміри. Фахівці пропонують і варіанти з полотнами різних розмірів – великим і дрібним. При цьому стулка, що більше, може бути обладнана автоматичним приводом, а інша – відкриватися вручну. Це дозволить трохи знизити навантаження на всю конструкцію та відповідно заощадити на ресурсних можливостях. Раціонально буде встановити домофонну систему, особливо, якщо будинок знаходиться далеко від воріт.