Переваги автоматичних розсувних дверей

Автоматичні двері розсувного типу, що ще зовсім недавно застосовуються виключно на комерційних об’єктах, в останні роки набули все більшого поширення. Їх використовують в офісах, магазинах, аеропортах, на промислових об’єктах, житлових будинках, як із зовнішнього боку, так і всередині будівлі. Втім, в цьому немає нічого дивного, оскільки конструкції такого типу мають три важливі переваги, що і впливають на їх вибір при необхідності встановлення дверей.

Гідність перше – економія простору

Дійсно, завдяки механізму відкриття та закривання, розсувні двері можна встановити навіть у тих місцях, де площа приміщення невелика, а місце біля входу обмежене. Саме тому розсувний тип дверної конструкції один з найбільш поширених.

Друга перевага – високий рівень безпеки

Автоматичні розсувні двері відрізняються безпекою абсолютно для всіх категорій населення: маленькі діти не зможуть травмувати або прищемити собі пальці, як часто бувають з дверними конструкціями, а люди з обмеженими фізичними можливостями, тобто на інвалідному візку, зможуть легко потрапити до будинку. До того ж такий тип дверей не створює протягів, що також можна віднести до безпеки.

Достоїнство третє – широкі можливості для дизайну

Саме розсувні двері – це необмежене поле фантазії дизайнерів. При створенні оформлення таких конструкцій використовуються оригінальні та цікаві рішення, що привертають увагу. І, до речі, розсувні двері легко вписуються в будь-який стиль як екстер’єру, так і інтер’єру.