Переваги автоматичних дверей над іншими

Про автоматичні двері існує безліч думок і як правило всі вони, позитивні, а все тому, що по конструкції вони мають незаперечні переваги. Одна з найважливіших переваг – зручність відкриття-закриття, адже цей процес здійснюється автоматично і не вимагає зусиль, реагуючи на наближення людини. Автоматичні двері також можуть відчинятися і за допомогою спеціальних ключа, кнопки, брелока, пластикової картки або відбитка пальця.

Не менш важливою перевагою установки автоматичних дверей є і те, що вони додадуть солідності будівлі, в якій встановлені. Через високі пропускні можливості навіть біля тих дверей, через які за хвилину проходить багато людей, не створюються черги. Також особливої уваги серед переваг такої конструкції заслуговує їх гігієнічність, адже, як відомо, багато небезпечних мікроорганізмів і вірусів вибирають як довкілля саме дверну ручку.

Є думка, що автоматичні двері не настільки практичні, як можуть здатися на перший погляд, адже вони працюють від електрики. Насправді, це не зовсім так. За будь-яких аварійних ситуацій, коли зникає електрика, двері відчиняються за допомогою спеціального важеля, тому страх того, що конструкція заблокує відвідувачів усередині, – безпідставний.