П’ять випадків неправильного використання доводчика дверей

Пять случаев неправильного использования дверного доводчика

Дверний доводчик – актуальний механізм, призначений для закриття дверей. Крім того, він забезпечує їх герметичність, що дає можливість зберегти прохолоду при кондиціонері, що працює в приміщенні, або тепло при включеному опаленні. Правильно обраний за необхідними параметрами та якістю, а також грамотно встановлений доводчик дверей прослужить не один рік, забезпечивши зручність і безшумність роботи дверей.

Бажано, щоб і підбір, і монтаж такої дверної конструкції виконувався досвідченим фахівцем, інакше можуть виникнути помилки, що не тільки значно зменшать ресурсні можливості, а й зроблять її менш функціональним. Розглянемо п’ять випадків, у яких дверний доводчик використали нераціонально:

його установка, а також регулювання не була виконана професійно та повною мірою, що не дає можливості отримати плавне та безшумне зачинення дверей;
під час руху дверного полотна з його дорозі виникає перешкода, що негативно впливає стан доводчика;
на двері здійснюється дуже високий тиск;
розмір доводчика не збігається з параметрами дверей, які вказані у рекомендаціях виробника;
Дверний доводчик використовується не для дверей, а для інших цілей.

Всі перелічені вище ситуації не дозволять нормально функціонувати такому механізму і в результаті призведуть до його неполадок і поломок, що потребують ремонту або, що ще витратніше, – заміни.