П’ять правил вибору доводчика дверей

Пять правил выбора дверного доводчика

Звичним атрибутом дверей в офісі, магазині та навіть житловому Звичним атрибутом дверей в офісі, магазині та навіть житловому будинку давно вже став механізм під назвою «дверний доводчик». Саме завдяки йому і забезпечується тихе та плавне закривання дверей. Встановити доводчик можна на будь-який тип конструкції – на важкі або легкі міжкімнатні двері, зовнішні або двері спеціального призначення. В основі функціонування такого механізму – робота пружини в металевому корпусі, заповненому маслом, за принципом гідравлічного демпфування.
Термін служби дверного доводчика залежить від грамотного його вибору, тому при здійсненні цього процесу, варто дотримати, як мінімум, п’ять основних правил:
– чим ширше полотно і відповідно важче сама дверна конструкція, тим потужнішим повинен бути цей механізм. Часто збільшення зусилля, встановлюються конструкції, мають два доводчика;
– Дверний доводчик повинен мати можливість регулювання основних параметрів: швидкості закривання та силу закривання;
– важлива наявність або відсутність фіксатора відкритого положення залежно від призначення дверей;
– звернути увагу потрібно і на тип тягового пристрою, що представлений у трьох варіантах: зі стандартною, ковзною тягою або тягою з фіксатором відкритого положення;
– Купуючи дверний доводчик, варто пам’ятати, що для дверей особливого призначення, наприклад, протипожежних, існують спеціальні види механізмів.
Безумовно, не можна забувати також і про підбір майбутнього місця кріплення, дизайн доводчика, кліматичних умов, за яких він функціонуватиме. Все це впливає на термін його служби та виконання завдань.