П’ять особливостей, що роблять автоматику AN-MOTORS ASG1000/4KIT такою популярною

Пять особенностей, что делают автоматику AN-MOTORS ASG1000/4KIT такой популярной

Автомобіль вже давно перестав бути недоступною розкішшю, а перетворився на найзручніший спосіб пересування. Жоден автовласник «добровільно» не зможе відмовитися від нього, оскільки почуватиметься некомфортно і нікуди не встигатиме.

Щоб автомобіль прослужив максимально довго і ніхто не зміг «робити замах на його життя», потрібно створити відповідні умови для його зберігання. Ідеальний варіант, звичайно ж, не паркування, нехай навіть охороняється, а гараж, обов’язково оснащений автоматичними воротами, які стануть запорукою безпеки та правильних кліматичних умов для «залізного коня». Така конструкція працює від автоматичного приводу, тому дуже важливо правильно підібрати цей механізм.

Компанія AN-MOTORS пропонує серію автоматики ASG1000/4KIT, яка досить популярна серед споживачів. Вона підходить для секційних гаражних воріт з площею полотна в 16 квадратних метрів і висотою до 3,4 метра. Її головні особливості полягають у:

Зручність налаштування та управління;
Точну зупинку в кінцевому положенні;
Наявності редуктора, що самоблокується, що здатний запобігти відкриття воріт сторонніми;
Наявності вбудованої лампи, що освітлює гараж при в’їзді та виїзді автомобіля;
Плавний запуск, що позитивно впливає на термін експлуатації.

Втім, це не всі параметри автоматики AN-MOTORS ASG1000/4KIT. Решта, а їх чимало, зможе оцінити кожен власник гаражних воріт із вмонтованою в них автоматикою саме цієї моделі.