Огляд ринку виробників шлюзових кабін

Обзор рынка производителей шлюзовых кабин

Шлюзові кабіни – один із найкращих варіантів захисту приміщення особливо важливого призначення від проникнення сторонніх, грабіжників або терористичного нападу. Сьогодні їх можна побачити не лише у банках чи державних установах, такі системи використовують і ті власники бізнесу, для яких безпека на першому місці.

Ринок шлюзових кабін найбільшою мірою представлений європейськими виробниками. Одним із лідерів, особливо, якщо враховувати співвідношення таких показників, як якість та ціна, є італійські торгові марки. Зокрема, одна з компаній Saima Sicurezza, що представлена на українському ринку досить давно. У неї одна з найбільш широких дистриб’юторських мереж, а головне – її шлюзові кабіни за своєї відмінної якості характеризуються порівняно доступною ціною. Ще один представник Італії – компанія Tonali, що також досить популярна серед споживачів. І наймолодший італійський виробник – E.T., який поки що має не дуже широкий модельний ряд, але успішно працює над його розширенням та модернізацією.

Німеччину на ринку шлюзових кабін представляє торгова марка KABA, що відома у всьому світі точністю та надійністю своєї роботи. Шлюзові кабіни цього бренду можна зустріти на важливих об’єктах. Ще одним представником ринку є шведська компанія Gunnebo, особливість якої – тривалий термін служби шлюзових кабін навіть за інтенсивної експлуатації.

До уваги споживача варта кожна з компаній, але все ж, вибираючи шлюзову кабіну, варто прислухатися до думки професійних фахівців.