Обличчя будинку: в’їзна брама

Лицо дома: въездные ворота

Однією з особливостей менталітету наших співвітчизників є бажання оточувати себе гарними речами. Не виняток і наш будинок, про який ми дбаємо не лише зсередини, виконуючи ремонт, але й звертаємо увагу і на екстер’єр будівлі, яку з упевненістю можна назвати її обличчям.

Важко уявити собі гарний фасад, спотворений гримасою невибагливих воріт, які при кожному відкритті-закритті судомно поскрипують. Наша фортеця, адже так часто називають будинок, має бути і безпечною, і привабливою. А виконати ці дві функції здатні саме сучасні моделі автоматичних воріт, які щороку все міцніше входять у наше щоденне життя.

Автоматичні ворота це дійсно зручно, оскільки щоб заїхати автомобілем у гараж або на територію, достатньо натиснути одну кнопку пульта дистанційного керування. А найголовніше – не потрібно виходити з теплого затишного салону машини навіть у неприємну негоду.

Сьогодні компанії, які виробляють такі системи, пропонують автовласникам кілька варіантів воріт. Найбільш популярними залишаються традиційні орні, які легко монтуються та характеризуються нескладним управлінням. Відкриваються вони плавно та безпечно, а головне – їх можна встановити у проріз шириною 6 метрів.