Новинки від лідера ринку компанії Geze

Новинки от лидера рынка компании Geze

Компанія Geze добре відома у світі, як виробник приводів, автоматичних воріт, дверей та дверних доводчиків. У нашій країні її продукція теж займає лідерські позиції, в чому немає нічого дивного, оскільки дизайнери, інженери та технологи постійно працюють над чимось новим, репрезентуючи широкому колу споживачів унікальні конструкції.

Торік Geze взяла участь у виставці FENSTERBAU FRONTALE 2016, що проходила у місті Нюрнберг. На цій платформі компанія представила кілька новаторських ідей у галузі дверних конструкцій, зокрема одна з них – система GEZE ActiveStop. Вона дає можливість подивитися на двері з іншого боку – отримати більш комфортне та безпечне керування ними. Така система дозволяє ¦м’яко зупинити конструкцію, тихо її закрити або зовсім тримати постійно відкритою.

Що цікаво, системі вже вдалося отримати відразу дві важливі перемоги: у конкурсі German Design Award 2016 GEZE ActiveStop стала володарем золота, а у Focus Open 2015 дизайнерського центру Баден-Вюртемберга – срібним призером.

Сподіваємося, що в найближчому майбутньому ActiveStop стане доступною для звичайного споживача, ставши широко поширеною і в нашій країні.